درباره ما

درود بر شما

کارخانه چای تندرستی  با هدف افزایش  سطح تندرستی  مردم  و ارائه فراورده هایی با مواد اولیه طبیعی و سلامت محور که جایگزین نوشابه‌های مضر صنعتی شود ، در سال 1388 تاسیس شد .

این شرکت با همکاری جمعی از متنخصصین صنعت غذا و واحد R&D  شرکت برای اولین بار در ایران  موفق به تولید نوشیدنی تخمیری چای  کامبوچا بر پایه چای سبز اورگانیک ( کامبوچا کلاسیک ) گردید و در ادامه پس از دریافت پروانه ساخت تولید از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، انواع کامبوچا میوه ای را به بازار عرضه نمود .

این واحد صنعتی در ادامه توسعه محصولات خود ، با مشارکت متخصصین صنعت غذا و مشاوران طب سنتی و با بررسی های واحد R&D  شرکت از نیمه دوم سال 1398 و پس از مدت بیش 6 ماه تحقیق و آزمایشات متعدد از نظر طعم و خواص مفید گیاهی  در جهت مکملهایی غذایی در راستای تندرستی مصرف کنندگان گرامی  ، موفق به تولید بیش از 10 کامبوجا ی گیاهی  ( برخی از آنها برای اولین بار در ایران تولید میشود ) با برند رویال کامبوجا  شده که از ابتدای سال 1399 به بازار عرضه شد.

به امید روزی که کلیه هم میهنان گرامی از فراورده های غذایی اورگانیک و طبیعی ، در جهت سلامتی خود و خانواده هایشان استفاده نمایند .

پروانه بهره برداری جهاد کشاورزی 403879620

پروانه بهره برداری وزارت بهداشت 9708

شماره پروانه ساخت گیاهی 56/24349

شماره پروانه ساخت میوه ای 56/12121

شماره پروانه ساخت کلاسیک 56/12120